Pôžička Prima banka

Hľadáte na trhu výhodnú bankovú pôžičku na čokoľvek? Tak v tom prípade možno Vaším podmienkami vyhovie pôžička Prima banka, ktorú poskytuje práve Prima banka, ktorá je nástupníkom Dexia banky. Tá poskytuje pomerne výhodnú pôžičku až do výšky niekoľko desiatok tisíc euro.

Pôžička Prima banka – pre koho je určená

Pôžička Prima banka je typickým bezúčelovým typom bankovej pôžičky, vďaka čomu dlžník nemusí bankovej spoločnosti vôbec dokladovať využité prostriedky  pôžičky. Výška pôžičky je stanovená v rozmedzí 1 000 až 15 000 €. Splátkový kalendár je podobne flexibilný ako samotná výška pôžičky, to znamená, že pôžičku môžete splácať už od 12 až do 10 rokov.

K samotnému získaniu pôžičky samozrejme musíte spĺňať určité pravidlá, konkrétne musíte mať trvalý pobyt na Slovensku, mať viac ako 18 rokov, byť zamestnaným dlhšie ako 3 mesiace alebo poberať starobný, či výsluhový dôchodok. Samotná Prima banka naviac klientom, ktorí splnia podmienky pre získanie tejto pôžičky, ponúka možnosť získať 10 splátok a poplatok za poskytnutie späť, ale to len v prípade, ak vlastníte osobný účet v Prima Banke a len v tom prípade, ak celú pôžičku podľa splátkového kalendár splatíte.

Pôžička Prima banka – výhod a nevýhody

Pôžička Prima banka je typickým bezúčelovým bankovým úverom, ktorý môžete získať aj bez ručiteľa a ručenia nehnuteľnosťou. Veľkým plusom tejto pôžičky je aj flexibilná výška úveru, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 1 000 až do 15 000 €. Zaujímavo sa javí aj možnosť získať späť 10 splátok a poplatok za poskytnutie vďaka čomu sa samotná pôžička radí medzi jedny z najvýhodnejších na trhu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..