Pôžička bez príjmu

Pôžička bez príjmu je druh nebankové úveru, pri ktorom nie je potrebné dokladovať žiaden príjem. Pôžička bez príjmu je z toho dôvodu ideálna pre ľudí bez zamestnania, či pre ľudí, ktorí nemajú možnosť dokladovať stály príjem.

Pôžička bez príjmu len v nebankových spoločnostiach

Pôžička bez potvrdenia príjmu nie je dostupná v žiadnej bankovej spoločnosti, ktoré majú ako jeden z hlavných bodov podmienok dokladovanie stáleho príjmu. Pôžička bez príjmu je však v súčasnosti dostupná v niektorých nebankových spoločnostiach, ktoré sa snažia svojím klientom poskytnúť pôžičky až do niekoľko tisíc euro aj bez dokladu o príjme. Takáto pôžička je naviac veľmi dobre dostupná, takže peniaze vďaka nej môžete získať pomerne jednoducho a bez dlhého čakania.

Túto pôžičku zväčša využívajú ľudia, ktorí si potrebujú rýchlo požičať, avšak nemajú možnosť dokladovať stály príjem. Aj napriek tejto zlej situácií môžu takýto ľudia žiadať pôžičku až do niekoľko tisíc euro, dokonca aj bez ručenia. Samozrejme, čím vyššia suma pôžičky, tým sú podmienky pre získanie tohto úveru zložitejšie a neraz môžete naraziť aj na ručenie nehnuteľnosťou. Do formuláru pre získanie tejto pôžičky Vám však bude stačiť len vyplniť základné údaje o Vašej osobe, priložiť doklady totožnosti a číslo bankového účtu. Následne stačí odoslať formulár na vyhodnotenia a čakať, či ho spoločnosť vyhodnotí kladne. V prípade kladného vyhodnotenia Vám peniaze spoločnosť odošle do niekoľkých hodín.

Pôžička bez príjmu – výhody a nevýhody

Pôžička bez príjmu je veľmi rýchlo a jednoducho dostupnou pôžičkou pre ľudí bez zamestnania. Celá žiadosť k pôžičky je veľmi jednoduchá, takže Vám nezaberie nie viac, ako pár minút. Peniaze spoločnosť naviac posiela takmer ihneď.

Ste nezamestnaný? Ak ste doteraz nevedeli aj vy máte možnosť žiadať pôžičku.

Nevýhodou tejto pôžičky je na druhej strane vyššia úroková miera, vyššie RPMN a občas aj krátka doba splatnosti. Pri žiadosti o vyššiu pôžičku je potrebné zväčša úver ručiť nehnuteľnosťou, čo väčšine ľudí neodporúčame, ak nemajú inú možnosť. Ak sa už však rozhodnete pre tento úver, pozorne si prečítajte všetky body zmluvy.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..