Pôžička pre nezamestnaných

Patríte medzi tých ľudí, ktorí sú bez práce? V tomto prípade s veľkou pravdepodobnosťou bankový úver nezískate, keďže každá banka od klienta vyžaduje potvrdenie o stálom príjme. Na trhu však existuje aj tzv. pôžička pre nezamestnaných, ktorá je špeciálne navrhnutá pre ľudí bez práce. Čo by ste mali o tejto pôžičky vedieť?

Pôžička pre nezamestnaných, výhodne a jednoducho

Byť nezamestnaným nie je vôbec jednoduché. Pôžička pre nezamestnaných v bankových spoločnostiach prakticky neexistuje a preto sa ľudia musia obzerať po finančných produktoch nebankových spoločností. Pri pôžičke pre nezamestnaných od Vás nebankové spoločnosti nežiadajú výpis o stálom príjme, preto túto pôžičku môže žiadať prakticky každý kto má viac ako 18 rokov.

Pôžičky pre nezamestnaných na trhu nie sú vôbec ničím výnimočným. Práve naopak, pôžička pre nezamestnaných ku nám prišla zo zahraničia a úspešné sa udomácnila aj tu. Výhodou pôžičiek pre nezamestnaných je to, že pri menších sumách (niekoľko stoviek eur) od Vás spoločnosti nevyžadujú ručenie pôžičky majetkom a ani treťou osobou. Pri sumách v rozmedzí niekoľkých tisíc eur však ručenie je vo väčšine prípadov nutnosťou.

Pôžička pre nezamestnaných, ako ju získať

Pôžičky pre nezamestnaných môžete získať veľmi jednoducho a rýchlo. Nakoľko pri procese nie je potrebné dokladovať stály príjem, tak tieto pôžičky môžeme zaradiť medzi tzv. rýchle pôžičky. Vďaka tejto skutočnosti tento typ pôžičky môžete získať prakticky ihneď po podaní žiadosti, ktorá je veľmi jednoduchá.

K žiadosti o pôžičku pre nezamestnaných budete potrebovať iba občiansky preukaz alebo iný doklad totožnosti, ktorý slúži na overenie Vašej žiadosti. Po vyplnení online žiadosti budete čakať na vyhodnotenie. Nemusíte sa však obávať, vo väčšine prípadov je žiadosť posúdená kladne.

Ak ste nezamestnaný, nebanková pôžička pre nezamestnaných Vám môže pomôcť.

Ak ste krátkodobo alebo dlhodobo nezamestnaný môžete ešte dnes požiadať o pôžičku pre nezamestnaných. Peniaze od podania žiadosti získate naviac maximálne do niekoľkých dní, väčšinou je to však len niekoľko hodín. Pôžička pre nezamestnaných od nebankových spoločností.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..