Pôžička pre každého

Potrebujete si narýchlo požičať bez zbytočných „papierovačiek“? Pôžička pre každého je úver, ktorý je dostupný prakticky pre všetkých občanov SR, ktorí majú viac ako 18 rokov a stále bydlisko v SR. Pôžička pre každého je dostupná aj pre študentov, dôchodcov, či nezamestnaných. Kde ju môžete získať a aké sú jej nevýhody?

Pôžička pre každého v banke

Pôžička pre každého môže byť dostupná aj v banke. V tomto prípade však musíme zo zoznamu vyškrtnúť ľudí, ktorí nemajú stály príjem, nakoľko práve dokladovanie stáleho príjmu je základnou podmienkou získania pôžičky od banky. Pôžička pre každého od bánk je však na druhej strane dostupná aj pre mamičky na materskej dovolenke, ľudí poberajúcich invalidný dôchodok alebo pre dôchodcov. Výška pôžička sa môže bežne pohybovať až do výšky niekoľko tisíc, či desiatok tisíc euro, so splatnosťou niekoľko rokov.

Pôžička pre každého od bánk je pomerne výhodným finančným produktom aj napriek tomu, že banka v tomto prípade nepotrebujú úver ručiť nehnuteľnosťou. Na druhej strane sa však jedná zrejme o najdrahší bankový produkt, keďže pôžičky nie je ručená nehnuteľnosťou. Výška úrokov sa tak môže pohybovať na hranici cca 7 – 15 % za rok. Okrem toho je možné v banke využiť aj čerpanie z kreditnej karty, kde sa však úroky môžu pohybovať až do hranice 20% za rok.

Pôžička pre každého od nebankových spoločností

Úver pre každého môžete získať aj od nebankových spoločností, ktoré tieto pôžičky poskytujú aj nezamestnaným ľudom alebo ľudom, ktorí nemajú možnosť dokladovať stály príjem pomocou výpisu z účtu alebo dokladu o príjme. Výška takejto pôžičky sa pohybuje v závislosti od zábezpeky klienta. V prípade, ak klienta neručí nehnuteľnosťou, je pôžička pre každého poskytovaná vo výške do niekoľko stoviek euro.

Pôžička pre každého ešte dnes. Využite aj vy možnosť rýchlej pôžičky pre každého.

Nevýhodou nebankových pôžičiek pre každého sú jednoznačne vysoké úroky, ktoré sú niekoľko násobne vyššie ako v prípade bankových subjektov. Okrem toho je nevýhodou kratšia doba splatnosti a ručenie nehnuteľnosťou v prípade žiadosti o pôžičku do niekoľko tisíc euro.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..