Pôžička Poštová banka

Hľadáte dostupnú pôžičku na čokoľvek? V tom prípade možno aj Vás zaujme tzv. pôžička Poštová banka, ktorá je dostupná na všetkých pobočkách slovenskej pošty. Aké konkrétne podmienky treba spĺňať pre kladné vyhodnotenie žiadosti a aké sú jej nevýhody sa dočítate v článku.

Pôžička Poštová banka na čokoľvek

Potrebujete nové auto,  nový nábytok, novú strechu, prípadne si chcete požičať peniaze na čokoľvek? Pôžička Poštová banka, ktorá je známa pod menom Dobrá pôžička je dostupná až do výšky 30 000 € aj bez dokladovania využitia finančných prostriedkov. Vďaka tomu môžete získať túto požičať bez ručenia nehnuteľnosti na čokoľvek. Je teda len na Vás ako peniaze z tejto pôžičky využijete.

Pre jej získanie však budete musieť spĺňať niekoľko podmienok. Konkrétne si pripravte Vaše doklady totožnosti, výpis z účtu za posledné tri mesiace, v prípade, ak nepracujete tak doklad o poberaní napríklad dôchodku, MD alebo invalidného dôchodku. S týmito dokladmi je potrebné zájsť na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty, kde Vám radi pomôžu s vyplnením formuláru. V prípade kladného vyhotovenia Vám peniaze s veľkou pravdepodobnosťou nabehnú na Váš účet už do niekoľko hodín až dní.

Pôžička Poštová banka – výhody a nevýhody

Tak ako každá banková alebo nebanková pôžička, tak aj pôžička Poštová banka má niekoľko výhod a nevýhod, o ktorých by ste mali vedieť. Čo sa týka kladných stránok, tak pôžička Poštová banka je dostupná na prakticky všetkých pobočkách slovenskej pošty, je bezúčelová a dostupná aj bez nutnosti ručenia nehnuteľnosti.

Na druhej strane sa však pripravte na o čosi vyššie úroky a RPMN v porovnaní s hypotekárnymi úvermi. Ostatne je však pôžička Poštová banka jednou z najlepších pôžičiek na trhu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..