Pôžička Poštová banka na čokoľvek

Nie je tak dávno, keď na slovenský bankový trh vstúpila Poštová banka, ktorá za spolupráci so Slovenskou poštou patrí vôbec medzi najdostupnejšie bankové spoločnosti na našom trhu. V súčasnosti Poštová banka poskytuje svojím stálym, ale aj novým klientom celkovo dva druhy pôžičiek.

Pôžička Poštová banka na čokoľvek

V prípade, ak si potrebujete požičať niekoľko tisíc euro bez nutnosti dokladovať účel využitia finančných prostriedkov, jednou z možností je aj tzv. Dobrá pôžička, ktorú poskytuje práve Poštová banka. Využiť ju môžete vo výške od 100€ do 30 000€  s lehotou splatnosti až do 10 rokov. Poštová banka k samotnej pôžičky poskytuje aj dva typy poistení a to základné poistenie a komplexné poistenie.

K úspešnému získaniu tejto pôžičky musíte samozrejme spĺňať aj niekoľko kritérií. Nutnosťou je mať trvalý pobyt v SR, vek viac ako 18 rokov, byť zamestnaný na trvalý pracovný pomer v SR, Maďarsku alebo Českej republike, prípadne ak ste SZČO, tak musíte podnikať po dobu minimálne dvoch rokov. Pôžička Poštová banka na čokoľvek je poskytovaná aj dôchodcom, ktorí si musia pripraviť doklad o poberaní dôchodku.

Pôžička Poštová banka na splatenie úverov

V prípade, ak máte po krk nevýhodných úverov z bánk, či nebankových spoločností, môžete požiadať o ich refinancovanie. Lepšia splátka, ako znie oficiálne úver z Poštovej banky na refinancovanie úverov z iných bánk, je dostupná až do výšky 30 000 €. Pre jej získanie musíte spĺňať rovnaké podmienky ako v prípade „Dobrej pôžičky“.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..