Pôžička od Prima banky

Potrebujete si požičať výhodne od niektorej bankovej spoločnosti? V tom prípade je pôžičky od Prima banky pre Vás ako stvorená. Bývalá Dexia banka dnes známa ako Prima banka totiž všetkým svojím stálym, ale aj novým klientom poskytuje jednu z najvýhodnejších pôžičiek na trhu až do výšky 15 000 €. Aké konkrétne podmienky musíte pre jej získanie spĺňať?

Pôžička od Prima banky na čokoľvek

Pokiaľ si potrebujete požičať na rekonštrukciu domy, bytu bez nutnosti zabezpečenia nehnuteľnosťou, prípadne si potrebujete požičať peniaze na nákup spotrebného tovaru, tak práve bezúčelová pôžička od Prima banky je možno pre Vás ako stvorená. Výška pôžičky sa v súčasnosti pohybuje v rozmedzí od 1 000 až do 15 000 €, čo je suma, ktorá bez problémov postačí aj na rozsiahlejšiu rekonštrukciou bytu. Doba splatnosti je variabilná, splácať preto pôžičku môžete v rozmedzí 2 až 10 rokov, vďaka čomu si môžete podľa Vašich predstáv rozložiť aj výšku mesačnej splátky za pôžičku. Prima banka okrem toho svojich stálych, ale aj nových klientov, ktorý majú alebo sa len chystajú založiť osobný účet v tejto banke, odmeňuje sumou vo výške 0,5 % platby, ktorú uskutočníte prostredníctvom Vašej platobnej karty.

Pôžička od Prima banky – pre koho je určená

Pôžička od Prima banky je bežný bezúčelový úver, ktorý je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorí nechcú dokladovať využitie finančných prostriedkov z pôžičky, prípadne pre ľudí, ktorí si potrebujú požičať niekoľko tisíc euro bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou. Samozrejme, pre získanie tejto pôžičky musíte spĺňať niekoľko kritérií. V prvom rade musíte mať viac ako 18 rokov, stály mesačný príjem, trvalé bydlisko v SR a samozrejme aj čistý register dlžníkov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..