Pôžička od Poštovej banky

Potrebujete si požičať na prakticky čokoľvek, avšak neviete kam máte zájsť? V tom prípade možno aj Vás zaujme možnosť si požičať od Poštovej banky, ktorá poskytuje v súčasnosti za spolupráce so Slovenskou poštou poskytuje svoje služby na prakticky všetkých pobočkách Slovenskej pošty. Aké finančné služby poskytuje Poštová banka všetkým svojím stálym, ale aj novým klientom?

Pôžička od Poštovej banky na čokoľvek

V prípade, ak si potrebujete požičať na čokoľvek, môžete využiť finančný produkt z dielne Poštovej banky známy pod menom „Dobrá pôžička“, ktorá je dostupná pre všetkých klientov, ktorí majú trvalý mesačný príjem, trvalý pobyt v SR, čistý register dlžníkov a viac ako 18 rokov. V prípade, ak tieto podmienky spĺňate máte nárok využiť túto pôžičku až do výšky 30 000€ a to aj bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou. Naviac Poštová banka každému klientovi umožňuje splácať túto pôžičku v rozmedzí 5 mesiacov až 10 rokov.

Pôžička od Poštovej banky na splatenie nevýhodných pôžičiek

Druhým typom pôžičky od Poštovej banky je tzv.  „Lepšia splátka“, ktorá je určená pre všetkých ľudí, ktorí nie sú spokojní s doterajšou výškou splátok. Podmienky pre získanie tejto pôžičky sú takmer identické ako v prípade „Dobrej pôžičky“. Vďaka pôžičke „Lepšia splátka“ môžete ušetriť mesačne až niekoľko desiatok, či stoviek euro, ktoré by inak skončili na účte bankových, či nebankových spoločností.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..