Pôžička na splatenie úverov

Unavuje Vás množstvo splátok, ktoré Vám každý mesiac odchádza na uhradenia splátok za nevýhodné pôžičky? V tom prípade je možno pre Vás ideálnym riešením tzv. pôžička na splatenie úverov, ktorá je dostupná v bankách a nebankových subjektov.

Pôžička na splatenie úverov v banke

V prípade, ak chcete získať výhodnú pôžičku na splatenie nevýhodných úverov, určite by ste mali navštíviť niektorú banku, ktorá na našom trhu aktívne pôsobí. Práve banky totiž v súčasnosti poskytujú bez pochyby najvýhodnejšie typy úverov na splatenie iných úverov a preto práve vďaka tejto pôžičke z banky môžete ušetriť mesačne podstatne viac, ako keby ste si ju brali z niektorej nebankovej spoločnosti.

Pôžička na splatenie úverov v banke je zvyčajne dostupná až do výšky niekoľko tisíc € a to aj bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou. Lehota splatnosti je taktiež jednou z výhod tejto pôžičky, keďže v bankách je štandardná lehota splatnosti až 10 rokov. Nevýhodou sú však o čosi prísnejší podmienky pre získanie tohto typu pôžičky z banke, keďže väčšina bánk okrem dokladovania stáleho mesačného príjmu vyžaduje od klientov i čistý register dlžníkov.

Pôžička na splatenie úverov v nebankovej spoločnosti

Alternatívou k bankovej pôžičke na splatenie úverov je tá z nebankovej spoločnosti. Tie sú na rozdiel od bankových o čosi nevýhodnejšie, častokrát však mnohým klientom i tak pomôžu znížiť mesačné náklady na pôžičky až o niekoľko desiatok euro.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..