Pôžička na pošte

Pôžička na pošte od Poštovej banky je v posledných rokoch čoraz obľúbenejšou formou bankového úveru. Nakoľko Poštová banka v spolupráci so Slovenskou poštou poskytuje svoje služby na mnohých miestach Slovenskej pošty je pre mnohých klientov jednou z najdostupnejších bankových pôžičiek.

Pôžička na pošte na čokoľvek

Pôžička na pošte alebo tiež aj Poštová banka pôžička sa rozdeľuje na dva typy pôžičiek. Poštová banka, ktorá aktívne poskytuje túto pôžičku má vo svojom portfóliu služieb totiž až dva finančné produkty, ktoré aktívne využíva mnoho jej klientov. Jedným z nich je aj tzv. Dobrá pôžička, ktorá je dostupná až do výšky 30 0000 euro na čokoľvek.

K jej získaniu potrebujete samozrejme spĺňať aj niekoľko kritérií. Konkrétne musíte byť občanom Slovenskej republiky, mať viac ako 18 rokov a samozrejme aj trvalý pobyt v SR. Ďalšou podstatnou podmienkou je byť zamestnaný minimálne po dobu minimálne troch mesiacov buď v SR, Maďarsku alebo Česku, prípadne musíte podnikať minimálne dva roky. V prípade, ak ste dôchodca, musíte aj túto skutočnosť dokladovať na príslušnej pobočke banky. K žiadosti Vám ostatne stačí len OP, žiadne ostatné dokumenty nie sú už potrebné. K pôžičke naviac nie je potrebné ani ručiť nehnuteľnosť.

Pôžička na pošte na uhradenie nevýhodných pôžičiek

Druhým typom pôžičky, ktorý môžete získať v Poštovej banke je tzv. Lepšia splátka, ktorá je primárne určená klientom, ktorí nie sú spokojní so svojou výškou splátky za pôžičky z bánk, či nebankových subjektov. Podobne, ako v prvom prípade, tak aj táto pôžička je dostupná do výšky až 30 000 eur, ktoré by bez problémov mali stačiť na splatenie väčšiny Vašich záväzkov v iných bankách, či nebankovkách.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..