Pôžička na počkanie

Dostali ste sa už do situácie, keď si narýchlo potrebujete požičať peniaze? V takýchto situáciách, keď rozhodujú doslova sekundy asi málokto z nás má chuť riešiť byrokratické postupy v bankách, či v nebankových spoločnostiach. Jednou z možností je preto pôžička na počkanie, ktorá je dostupná na celom území SR.

Pôžička na počkanie až do výšky niekoľko stoviek až tisíc euro

Pôžička na počkanie, ktorá Váš ušetrí od množstva papierovačiek a otravného byrokratického postupu je dostupná len vo vybraných nebankových spoločnostiach. Tieto túto pôžičku poskytujú až do výšky niekoľko stoviek euro bez nutnosti ručenia nehnuteľnosti a v istých prípadoch aj bez dokladovania príjmu. Z toho dôvodu Vám k získaniu tejto pôžičky stačí väčšinou len občiansky preukaz.

Konkrétne môžete takúto pôžičku získať aj z pohodlia domova. Pôžička na počkanie je totiž známa aj vo forme tzv. online pôžičky, ktorú si vybavíte niekoľkými klikmi z pohodlia Vašej obývačky. Podmienkou pre získanie tejto mini pôžičky je vek minimálne 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku. Ideálnou možnosťou je aj dokladovať svoj stály mesačný príjem, isté nebankové spoločnosti to však nevyžadujú.

Pôžička na počkanie – výhody a nevýhody

Pôžička na počkanie patrí medzi najdostupnejšie pôžičky na trhu. Je dostupná aj z pohodlia domova prakticky do pár hodín od zaslania žiadosti. Bez ručenia nehnuteľnosťou a v istých prípadoch aj bez dokladovania príjmu môžete získať expresne rýchlo až niekoľko stoviek euro na čokoľvek.

Na druhej strane je však pôžička na počkanie jedným z najnevýhodnejších finančných produktov na trhu. Vysoká úroková sadzba, ktorá niekoľko násobne prevyšuje štandardnú výšku úroku, vyššie RPMN a krátka lehota splatnosti stojí určite za dôkladne zváženie rizík tejto pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..