Pôžička cez telefón

Pôžička cez telefón je pomerne známy nebankový produkt, ktorý poskytujú nebankové spoločnosti už nejaký ten rok. Hlavnou podstatou tejto pôžičky je to, že celý proces medzi žiadateľom a veriteľom prebieha cez telefón. Pôžička cez telefón je jednou z dobrých riešení ako získať expresne peniaze až do výšky niekoľkých tisíc eur.

Pôžička cez telefón v bankách a nebankovkách

Pôžička cez telefón je známejšia skôr o nebankových spoločností, ktoré tento typ úveru poskytujú aj novým klientom a to častokrát aj bez potvrdenia o príjme. V súčasnosti môžete však dostať pôžičku cez telefón aj v banke, ale to zväčša len v prípade, ak ste jej stálym klientom. Takto častokrát ušetríte veľké množstvo starostí a času, ktoré by ste inak museli obetovať návštevou konkrétnej pobočky banky.

Pôžička cez telefón je však podstatne dostupnejšie v nebankovách. Tie túto pôžičku poskytujú síce v nižšej hranicu, no stále v dostačujúcej nato, aby si klienti z tejto čiastky mohli napríklad dlhy alebo rôzne pohľadávky. Samozrejme, pôžička cez telefón ako bez účelový úver je vhodná aj pre ľudí, ktorí si potrebujú požičať peniaze na kúpu spotrebného tovaru. Výhodou je okrem pomerne jednoduchej žiadosti, ku ktorej potrebujete predovšetkým telefón aj rýchly proces overenia žiadosti o pôžičku.

Pôžička cez telefón výhody a nevýhody

Najpodstatnejšou výhodou pôžičky cez telefón je rýchlosť a dostupnosť tohto úveru. K získaniu tejto pôžičky Vám totiž okrem dokladu totožnosti a telefónu častokrát stačí už len číslo bankového účtu, kam Vám spoločnosť celú výšku pôžičky presunie.

Získajte aj vy pôžičku až do niekoľko tisíc eur z pohodlia Vášho domova prostredníctvom telefónu.

Naopak nevýhodou je častokrát krátka doba splatnosti. Tá sa zväčša pohybuje v rozmedzí len niekoľkých dní až týždňov. Nezabudnúť nesmieme ani na nízku výšku pôžičky a pomerne vysokú výšku úrokov. Aj z toho dôvodu je pôžička cez telefón vhodná skôr pre krátkodobé riešenie finančných problémov.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..