Pôžička cez SMS

Telefón v dnešnej dobe mnoho ľudí nevyužíva len na volanie alebo surfovanie na internete. V súčasnosti tieto zariadenia môžete využiť aj na žiadosť o pôžičku. Pôžička cez SMS je veľmi dobrou a rýchlou voľbou, ako získať jednoducho a rýchlo peniaze. Kde sa dá momentálne žiadať pôžička cez SMS?

Pôžička cez SMS – rýchla a jednoduchá

Pôžička cez SMS je v súčasnosti poskytovaná prakticky len nebankovými spoločnosťami. Okrem nich však pôžička cez SMS je poskytovaná aj jednou bankovou spoločnosťou, Poštovou bankou. Tá však nastavila úroky a splátkový kalendár na podobnú hranicu ako nebankové spoločnosti. Vo väčšine prípadov je pôžička cez SMS schvaľovaná prakticky do pár minút. Výška pôžičky závisí od konkrétnej spoločnosti, v súčasnosti však tieto pôžičky nepresahujú hranicu viac ako niekoľko stoviek euro.

Pôžička cez SMS je vhodná prakticky pre každého, kto má viac ako 18 rokov. Tento typ úveru je možné získať aj prípade, ak ste nezamestnaný alebo dôchodca. Do SMS správy stačí uviesť zvyčajne len meno, adresu, rodné číslo, číslo bankového účtu a sumu, ktorú si chcete požičať. Po odoslaní SMS správy spoločnosť žiadosť vyhodnotí a v prípade kladného posúdenia, peniaze odošle do niekoľko hodín na Váš účet.

Pôžička cez SMS – dostupná, ale s krátkou dobou splatnosti

Žiaľ, pôžička cez SMS je poskytovaná zväčša v obmedzenej výške niekoľko stoviek euro a v lehote niekoľkých týždňov. Doba splatnosti sa teda pohybuje zväčša v hranici niekoľkých dní až mesiacov, preto tento typ úveru nie je vhodný na dlhodobé riešenie zlej finančnej situácie. Pôžička cez SMS má okrem toho v prípade neskoršej lehoty splatnosti vždy vyššie úroky ako v kratšej lehote splatnosti a z toho dôvodu je táto pôžička úrokovo veľmi nevýhodná. Mnohí klienti však s tým vopred počítajú.

Potrebujete si rýchlo požičať? Pôžička cez SMS môže byť pre Vás riešením.

Pôžička cez SMS má však aj výhody, a to v podobe jednoduchého formuláru žiadosti, rýchleho vyhodnotenia žiadosti a v neposlednej rade aj dostupnosti, keďže je poskytovaná prakticky komukoľvek, kto spĺňa vyššie spomínané kritéria. Preto, ak potrebujte dočasne riešiť zlú finančnú situáciu, prípadne si rýchlo potrebujte na niečo požičať, pôžička cez SMS je pre Vás dobrým riešením.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..