Pôžička bez registrov

Ste zapísaný v registri dlžníkov? V tom prípade ste v situácií, ktorú Vám nebude závidieť nikto. Nakoľko je dnes nahliadanie do registra dlžníkov bežnou súčasťou overovacieho procesu bánk a väčších nebankových subjektov, klienti ktorí majú zápis v tomto registri sú odstavení jednoducho na vedľajšiu koľaj. V takýchto prípadoch však môžete využiť tzv. pôžička bez registrov, ktorá je dostupná len vo vybraných nebankových subjektoch.

Pôžička bez registrov len u nebankových subjektoch

Ak ste už v minulosti prišli do styku s týmito typmi pôžičiek, tak asi viete, že ich poskytujú len niektoré nebankové subjekty. Nakoľko nie len banky, ale aj väčšie nebankové subjekty nahliadajú do registra dlžníkov, človek s takýmto zápisom môže navštíviť len niektorú nebankovú spoločnosť, ktorá sa na poskytovanie tohto typu pôžičky zameriava. Konkrétne medzi takéto nebankovky patrí Pohotovosť, Pôžičkareň, Euro Money Group, či Solocash.

Všetky tieto nebankové spoločnosti poskytujú pôžičku bez registrov v obmedzenej výške, ktorú však klienti neraz preplatia minimálne dvojnásobne. Práve z toho dôvodu je pôžička bez registrov je jedným z najnevýhodnejších typov pôžičiek na finančnom trhu.

Pôžička bez registrov – výhody a nevýhody

Pôžička bez registrov prináša podstatne viac nevýhod ako výhod. Medzi výhody patrí snáď len možnosť získať pôžičku bez nahľadania do registrov, čo je pre mnohých ľudí jedinou možnosťou ako dočasne riešiť svoje finančné problémy.

Naopak negatíva, ktoré prináša táto pôžičiek je podstatne viac. Ide predovšetkým o vyššiu úrokovú sadbu, vyššiu RPMN, vysoké penále za omeškanie splátky, či krátka lehota splatnosti, ktorá mnohých ľudí dostáva do zúfalstva. Preto odporúčame pôžičku bez registrov ako poslednú možnosť pri riešení finančných problémov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..