Pôžička bez potvrdenia o príjme

Ste nezamestnaný? V tom prípade Vám požičia len máloktorá nebanková spoločnosť, nie tak ešte banka. Z toho dôvodu klienti bez stáleho príjmu musia vyhľadávať menej známe a menej solídne nebankové subjekty, ktoré tento typ pôžičky poskytujú. Pôžička bez potvrdenia o príjme, tak práve vďaka tomu patrí medzi najnevýhodnejšie tepy pôžičiek na trhu.

Pôžička bez potvrdenia o príjme na čokoľvek

Pôžička bez potvrdenia o príjme je zvyčajne tzv. bezúčelový typ pôžičky, ktorý je vhodný prakticky na čokoľvek. Vďaka tomu tak nebankovej spoločnosti nemusíte dokladovať využitie finančných prostriedkov, ktoré Vám poskytne. Okrem toho je výhodou pôžičky bez potvrdenia o príjme i pomerne rýchla odozva zo strany nebankovej spoločnosti, vďaka čomu neraz môžete finančné prostriedky z tejto pôžičky využívať ešte v ten istý deň, čo o ňu požiadate.

Pôžička bez potvrdenia o príjme – aké doklady si musíte pripraviť

Pôžička bez potvrdenia o príjme je jeden z najdostupnejších typov pôžičiek. Z toho dôvodu pre jeho získanie nemusíte spĺňať nijak náročné kritéria. Všeobecne je podmienkou mať len vek viac ako 18 rokov a trvalé bydlisko v SR. Nebankové subjekty neraz tento typ pôžičky poskytujú i klientom, ktorí majú zápis v registri dlžníkov.

Pôžička bez potvrdenia o príjme – kto ju poskytuje a aké sú jej nevýhody

Tak ako sme spomínali vyššie, túto pôžičky dnes poskytujú len vybrané nebankové subjekty. Medzi ne patrí napríklad Cetelem, Solocash, Provident, ale i menšie nebankové subjekty, ktoré sa orientujú napríklad na trh s tzv. SMS pôžičkami.

Pred samotnou žiadosťou o tento typ pôžičky by ste mali vopred dobre poznať všetky možné riziká a nevýhody, ktoré táto pôžička prináša. Konkrétne sa musíte pripraviť na vyššiu úrokovú sadzbu, vyššiu RPMN, kratšiu lehotu splatnosti, ale aj vysoké penále za omeškanie splátok.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..