Pôžička banka

Potrebujete si požičať na nákup drahého tovaru, rekonštrukciu domu, bytu alebo napríklad na dovolenku? Pôžička banka, ktorá je dostupná vo všetkých bankových spoločnostiach je ideálnou pre všetkých, ktorí si potrebujú požičať výhodne až niekoľko tisíc, či desiatok tisíc euro.

Pôžička banka na čokoľvek

V prípade, ak si potrebujete požičať bez toho, aby ste boli nutný dokladovať banke využitie finančných prostriedkov, stačí Vám zájsť do niektorej najbližšej banky. Bežný spotrebný úver od banky sa totiž radí do kategórie bezúčelových typov pôžičiek, vďaka čomu bude môcť využiť všetky finančné prostriedky z pôžičky prakticky na čokoľvek. Je teda len na Vás, či využijete peniaze na nákup spotrebného tovaru, úhradu splátok, rekonštrukciu domu alebo čohokoľvek iného.

Pôžička banka, ktorá je dostupná i prostredníctvom internetu (Zuno bank, mBank, VUB) je na rozdiel od bežných nebankových typov pôžičiek podstatne výhodnejšie, avšak na rozdiel úverov z nebankoviek je poskytovaná za podstatne prísnejších podmienok. Konkrétne je potrebné byť starší minimálne 18 rokov, mať trvalý pobyt v SR, občianstvo SR, stály mesačný príjem a taktiež i čistý register dlžníkov. V prípade, ak všetky kritéria spĺňate, väčšina bánk by Vám mala bez väčších problémov pôžičku poskytnúť už do niekoľkých hodín od podania žiadosti.

Pôžička banka – výhody a nevýhody

Pôžička banka je bežným spotrebným úverom, ktorý je určený pre klientov, ktorí spĺňajú všetky podmienky určené podľa zmluvných podmienok banky. Výhodou pôžičky banka je bez pochyby lepšia úroková sadzba, RPMN v porovnaní s nebankovým subjektmi a taktiež i flexibilnejší splátkový kalendár.

Medzi negatíva môžeme zaradiť vyššiu mieru byrokracie, prísnejšie podmienky pre udelenie pôžičky alebo relatívne nevýhodná úroková sadzba v porovnaní s bankovými hypotekárnymi úvermi.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..