Pôžička 5000 eur

Potrebujete si narýchlo požičať 5000 euro? V tom prípade je pre Vás najvhodnejším riešením pôžičky 5000 eur, ktorá je poskytovaná práve do výšky 5000 euro. Využité prostriedky z tejto pôžičky naviac nemusíte vôbec dokladovať, takže je len na Vás ako a kde peniaze z tejto pôžičky použijete.

Pôžička 5000 eur – kto ju poskytuje?

Pôžička 5000 eur je bežným bezúčelovým typom pôžičky, ktorý môžete dostať v banke alebo nebankovej spoločnosti. V bankách sa môžete stretnúť s touto pôžičkou pri tzv. pôžičke na čokoľvek, pri ktorej nemusíte danej banke vôbec dokladovať využitie finančných prostriedkov z tejto pôžičky. Vďaka tomu môžete všetky peniaze z pôžičky 5000 eur minúť prakticky na čokoľvek.

Alternatívou k bankovej pôžičke 5000 eur je nebanková. Pôžička 5000 eur je v súčasnosti dostupná len vo vybraných nebankových spoločnostiach, ktoré svojím klientom poskytujú pôžičku až do výšky 5000 eur. Podmienky pre získanie sú takmer identické s bankou, preto si vopred pripravte doklad totožnosti a doklad o stálom príjme, ktorý však v istých nebankových spoločnostiach nie je nevyhnutný. Do daného formuláru, ktorý predchádza k celému schváleniu pôžičky Vám následne bude stačiť už len vyplniť pár základných údajov o Vašej osobe. Doba schválenia pôžičky sa líši od spoločnosti k spoločnosti, väčšinou sa však klient dozvie odpoveď v časovom horizonte cca 24 hodín.

Pôžička 5000 eur – výhody a nevýhody

Pôžička 5000 eur je bežným bezúčelovým typom pôžičky, ktorý môžete získať aj bez ručenia nehnuteľnosťou. Z toho dôvodu je výška úrokovej sadzby o čosi vyššia, ako v prípade hypoték, kde musia klienti ručiť pôžičku nehnuteľnosťou a treťou osobou. Na druhej strane je však pôžička 5000 eur predovšetkým v bankách a väčších nebankových spoločnostiach ako Cetelem, Home Credit, Quatro, či Triangel pomerne dostupným a zároveň celkom výhodným finančným produktom v porovnaní s inými nebankovými spoločnosťami, kde sa úrokové sadzby pohybujú v podstatne vyšších číslach.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..