Pôžička do 500 eur

Potrebujete si požičať sumu, ktorá neprevyšuje výšku 500 eur? Pôžička do 500 eur je poskytovaná nebankovými, ale aj bankovými spoločnosťami, ktoré tieto pôžičky poskytujú prostredníctvom viacerých foriem úverov. Aké sú výhody, nevýhody a ako sa dá získať pôžička do 500 eur?

Pôžička do 500 eur bez ručenia

Pôžička do 500 eur je úver, pri ktorom nie potrebné ručiť finančné prostriedky nehnuteľnosťou alebo treťou osobou.  Pôžička do 500 eur je dostupná prakticky všetkým občanom Slovenskej republiky, ktorí majú viac ako 18 rokov. Doklad o stálom príjme nie je vždy potrebný, no napriek tomu, ak máte možnosť dokladovať pôžičku, máte možnosť získať podstatne výhodnejšie podmienky, ako klient, ktorý nemá možnosť dokladovať svoj príjem.

Pôžička do 500 eur je dostupná cez viacerom foriem pôžičiek, ako napríklad online pôžičky, sms pôžička alebo klasická dostupná pôžička bez ručenia. Všetky tieto pôžičky poskytujú nebankové, ale aj jedna banková spoločnosť, Poštová banka. Ostatné bankové spoločnosti vo svojom portfóliu nemajú SMS pôžičky. Okrem toho väčšina bánk sa špecializuje na úvery a pôžičky vo výške minimálne tisíc euro.

Ako získať pôžičku do 500 eur a aké sú jej nevýhody?

Získať pôžičku do 500 eur je pomerne jednoduché. Nakoľko k nej nepotrebujete dodatočné dokumenty ako v prípade pôžičiek, kde je potrebné ručiť nehnuteľnosťou alebo treťou osobou, je pôžička do 500 eur veľmi dobre dostupná. K získaniu tohto úveru Vám zväčša stačí vyplniť len formulár, ku ktorému je potrebné ešte doložiť doklad o Vašej totožnosti a poprípade aj stály príjem.

Potrebujete si požičať bez toho, aby ste ručili konkrétnu pôžičku? Požiadajte ešte dnes o pôžičku do 500 eur.

Nevýhody pôžičky do 500 eur sú prakticky rovnaké, ako u iných nebankových alebo bankových pôžičiek. Nakoľko sa jedná o pôžičku, kde nie je potrebné ručiť nehnuteľnosťou, úrok pôžičky je podstatne vyšší ako u bežných úverov s ručením. Častokrát je okrem toho negatívom tejto pôžičky aj krátka doba splatnosti, ktorá môže byť v rozmedzí niekoľkých dní až týždňov. Z toho dôvodu je táto pôžička vhodná skôr na rýchle a dočasné riešenie finančných problémov, akéhokoľvek charakteru.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..