Pôžička 500 eur

Potrebujete si požičať rýchlo a jednoducho? Pôžička 500 eur je jedným zo spôsobov ako si požičať rýchlo a bez väčších starostí. Pôžička 500 eur je naviac dostupná aj v bankách a nebankovkách. Akú sú jej výhody a naopak nevýhody?

Pôžička 500 eur – rýchlo a jednoducho

Pôžička 500 eur je typ bezúčelového úveru, ktorý môžete získať v súčasnosti prakticky v ktorejkoľvek nebankovej spoločnosti na Slovensku. Okrem toho pôžička 500 eur je dostupná aj v Zune, kde si môžete požičať veľmi výhodne bezúčelový úver už od 500 eur. Ostatne je však túto pôžičku možné získať aj prostredníctvom niektorých internetových „pôžičkových webov“ ako napríklad zltymelon.sk, kde môžete získať pomerne výhodný súkromný úver.

Výška pôžička je pevne stanovená na hranici 500 eur, ktorá je vhodná napríklad na splatenie menších pozdĺžností alebo na zaplatenie rôznych pohľadávok, prípadne na klasickú kúpu spotrebného tovaru ako je napríklad elektronika. K získaniu pôžičky 500 eur Vám stačí len jeden doklad totožnosti, stály mesačný príjem a vlastný bankový účet. Peniaze z pôžičky 500 eur môžete použiť na čokoľvek.

Ako získať pôžičku 500 eur a aké sú jej nevýhody

Pôžička 500 eur je pomerne rýchlo dostupný spotrebný úver, ktorý môžete získať aj z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujete je buď pripojenie k internetu alebo telefón, pomocou ktorého odošlete SMS správu so žiadosťou o úver. Výhodou je rýchlosť vyhodnotenia žiadosti, ktorá netrvá viac ako jeden deň.

Pôžička do 500 eur je v súčasnosti dostupná aj v niektorých bankách, veľmi výhodný úrok k nej ponúka spoločnosť ZUNO Banka AG.

Pôžička 500 eur má však aj svoje nevýhody. U bankovej spoločnosti ZUNO sú nevýhody tohto úveru podstatne priatelenejšie ako u väčšiny nebankových spoločností, ktoré túto pôžičky poskytujú s vysokým úrokom, ktorý častokrát dosahuje hranicu až niekoľko desiatok percent. Okrem toho je nevýhodou tejto pôžičky aj krátka doba splatnosti, ktorá u väčšiny nebankových spoločností činí maximálne hranicu niekoľko mesiacov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..