Pôžička 2000 eur

Hľadáte banku alebo nebankovú spoločnosť, ktorá by Vám expresne požičala 2000 euro? Pôžička 2000 eur, ktorá je v tomto prípade pre Vás najvhodnejšia je dostupná len vo vybraných bankách a nebankových spoločnostiach, ktoré poskytujú pôžičky aj vo výške 2000 eur.

Pôžička 2000 eur kde ju môžete získať?

Pôžička 2000 eur je bežným dostupným bezúčelovým typom pôžičky, ktorý môžete žiadať v ktorejkoľvek najbližšej banke. Pôžička 2000 eur je však dostupná aj na internete, vďaka internetovej banke Zuno, mBank a VUB, ktorá vo svojej ponuke taktiež zahrnula tzv. online pôžičku. Pôžička 2000 eur od bánk je naviac dostupná aj bez ručenia nehnuteľnosťou a treťou osobou.

Druhou možnou variantou je pôžička 2000 eur z nebankovky. Nebankové spoločnosti poskytujú pôžičku 2000 eur bežne aj klientom bez stáleho mesačného príjmu, avšak za podstatne nevýhodnejších podmienok. Klasická pôžička 2000 eur je dostupná, ale len žiadateľom, ktorí môžu k žiadosti priložiť aj doklad o stálom mesačnom príjme. Pomerne výhodné nebankové pôžičky 2000 eur poskytujú nebankovky ako Cetelem, Home Credit, Tesco, Triangel, či Quatro.

Pôžička 2000 eur – pre koho je určená a aké sú nevýhody

Pôžička 2000 eur je určená prakticky pre kohoľvek, kto má viac ako 18 rokov a trvalý pobyt v SR. Nakoľko sa jedná o bezúčelový typ pôžičky, využité financie z tejto pôžičky nemusíte nijak dokladovať. Je preto len na Vás, ako miniete peniaze z tejto pôžičky.

Čo sa týka nevýhod, tak pôžička 2000 eur je má samozrejme vyššiu úrokovú sadzbu ako hypotekárne úvery s nutnosťou ručenia nehnuteľnosťou. Okrem toho sa konkrétne podmienky líšia medzi bankami a nebankovkami. Všeobecne je však pôžička 2000 eur z banky výhodnejšia ako z nebankovky, nakoľko úroková sadzba málokedy presahuje hranicu 7-10 % p.a. ročne.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..