Pôžička do 200 eur

Potrebujete si požičať bez zdĺhavých a častokrát zbytočných papierovačiek? Pôžička do 200 eur je typ pôžičky, ktorú poskytuje veľké množstvo malých nebankových spoločností. Účel pôžičky nemusíte nijak dokladovať, preto je pôžička do 200 eur aj typ bezúčelovej pôžičky, ktorý je vhodný prakticky na čokoľvek. Ako získať pôžičku do 200 eur?

Pôžička do 200 eur – malá, ale rýchla

Pôžička je jeden z najstarších obchodných vzťahov medzi ľuďmi, ktorý má korene prakticky už od prvých civilizácií. V súčasnej dobe je trh s pôžičkami v podstate preplnený, z čoho dôvodu si ľudia môžu vyberať veľké množstvo spoločností, ktoré ponúkajú hneď niekoľko zaujímavých finančných produktov. Jedným z nich je aj pôžička do 200 eur, ktorá patrí medzi tzv. mini pôžičky, ktoré je možné získať už aj z pohodlia domova. Výška tejto pôžičky je stanovená v maximálnej výške 200 eur, ktorú musí klient banke alebo nebankovke splatiť v určenom termíne.

K získaniu pôžičky do 200 eur väčšinov potrebujete len základné údaje o Vašej osobe, doklad totožnosti a ideálne aj doklad o stálom príjme. Doklad o stálom príjme môžete deklarovať napríklad výpisom účtu za posledné tri mesiace, kde Vám z práce chodí pravidelná mesačná mzda. Po schválení žiadosti, Vám spoločnosť pôžičku do 200 eur odošle v expresnej lehote, tj. max do 24 hodín.

Pôžička do 200 eur – nevýhody

Pôžička do 200 eur má okrem spomínaných pozitív aj niekoľko nevýhod, s ktorými by ste mali byť vopred oboznámený. Najpodstatnejším z nich je výška úroku, ktorá môže presahovať hranicu až 10 percent za mesiac. U niektorých spoločností je tento úrok započítaný napríklad v poplatku za poskytnutie pôžičky, ktorý sa väčšinov pohybuje v rozmedzí práve spomínaných 10 percent z celej sumy pôžičky.

Potrebujete si rýchlo požičať a to aj bez ručenia nehnuteľnosťou? Požiadajte ešte dnes o pôžičku do 200 €.

Okrem toho je nevýhodou tohto mini úveru aj krátka doba splatnosti, ktorá sa môže pohybovať v rozmedzí niekoľkých dní až týždňov. Z toho dôvodu je pôžička do 200 eur vhodná predovšetkým na unáhlené splatenie pozdĺžností a pre ľudí, ktorým nerobí problém splatiť celú výšku pôžičky už do lehoty jedného mesiaca.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..