Poštová banka úvery

Poštová banka vďaka spolupráci so Slovenskou poštou poskytuje v súčasnosti jedny z najdostupnejších bankových úverov. Vo svojom portfóliu má momentálne Poštová banka celkovo dva úvery, ktoré sú vhodné pre nových, ale aj stálych klientov.

Poštová banka úvery – na čokoľvek

Najbežnejšie využívaným typom úveru od Poštovej banky je tzv. „Dobrá pôžička“, ktorá je vhodná predovšetkým pre klientov, ktorí potrebujú získať pôžičku na čokoľvek. Z toho dôvodu je táto pôžička vhodná napríklad pre ľudí, ktorí potrebujú získať financie na splatenie dlhov, na nákup spotrebného tovaru alebo na uhradenie faktúr. V súčasnosti je Dobrá pôžička poskytovaná až do výšky 30 000€ s lehotou splatnosti maximálne 9 rokov. Vďaka variabilnej splátkovej dobe si tak môžete nastaviť ideálnu výšku mesačnej splátky. Za poskytnutie pôžičky naviac neplatíte žiadne poplatky.

Poštová banka úvery – na splatenie nevýhodných pôžičiek

V prípade, ak Vás otravujú splátky za nevýhodné pôžičky, Poštová banka svojím klientom ponúka možnosť získať špeciálny typ úveru pod mednom „Lepšia splátka“, ktorý je vhodný práve na refinancovanie nevýhodných pôžičiek z iných bánk, či nebankových spoločností. Maximálna výška je aj v tomto prípade 30 000€, čo je suma, ktorá by mala vystačiť na pokrytie i väčších nevýhodných pôžičiek.

Tak ako všetky úvery v bankách, tak aj Poštová banka úvery sú poskytované len klientom, ktorí spĺňajú kritéria pre poskytnutie pôžičky. Z toho dôvodu sú poskytované len klientom, ktorí majú stály mesačný príjem, trvalé bydlisko v SR, vek minimálne 18 rokov a čistý register dlžníkov.  V prípade, ak tieto podmienky spĺňate, s veľkou pravdepodobnou Vám Poštová banka poskytne vybraný úver, o ktorý máte záujem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..