Poštová banka úver

Poštová banka úver ako jeden z hlavných finančných produktov bankovej spoločnosti Poštová banka je tzv. bezúčelovým typom pôžičky, ktorý môžete získať aj z pohodlia domova. Aké však konkrétne výhody a negatíva prináša táto pôžička sa dočítate v tejto recenzii.

Poštová banka úver na čokoľvek

Poštová banka, ktorá je jedným z mladších bankových subjektov na našom trhu poskytuje pre svojich klientov v súčasnosti dva typy úverov, ktoré sú určené pre rôzne situácie. Prvým z nich je tzv. Poštová banka úver Dobrá pôžička, ktorý je dostupný až do výšky 30 000€. Tento úver má právo získať každý zamestnaný Slovák, ktorý pracuje buď v tejto krajine, Maďarsku alebo Česku. Dobrá pôžička je však dostupná aj pre dôchodcov, ktorý poberajú starobný, výsluhový, invalidný alebo vdovský dôchodok. Získať ju môžete len na pobočke slovenskej pošty.

Druhý typ Poštová banka úveru je tzv. úver lepšia splátka, ktorý je vhodný pre klientov, ktorí v súčasnosti splácajú niekoľko nevýhodných bankových alebo nebankových pôžičiek naraz. Celková výška je obmedzená na sumu 30 000 €, ktorá však s prehľadom pokryje všetky nevýhodné splátky za iné pôžičky. Podmienky sú prakticky identické ako v prvom prípade, avšak s tým, že klient zároveň musí refinancovať len svoje pôžičky.

Poštová banka úver – výhody a nevýhody

Poštová banka podobne ako iné bankové spoločnosti svojím klientom ponúka niekoľko zaujímavých výhod, ktoré ju robia ešte viac zaujímavejšou. Napríklad Vám k jej získaniu netreba potvrdenie o príjme, ďalej nemusíte úver ručíte nehnuteľnosťou a veľkou výhodou je aj možnosť poistenia splátok a možnosť požiadania o odklad splátok až na 6 mesiacov bez poplatku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..