Poštová banka úver na čokoľvek

Potrebujete si požičať na čokoľvek až do výšky 30 000 euro? Poštová banka úver, ktorý je dostupný v každej pobočke Poštovnej banky. Aké konkrétne druhý úveru z Poštovej banky môžete získať sa dočítate v tomto článku.

Poštová banka úver na čokoľvek až do výšky 30 000€

Ak si potrebujete požičať až do výšky 30 000 € prakticky na čokoľvek, tak tzv. Dobrá pôžička od Poštovej banky je pre Vás tým najvhodnejším riešením. Dostupná je však už od výšky 100 eur, čo znamená, že si práve vy môžete zvoliť celkovú výšky pôžičky. Túto bezúčelovú pôžičku môžete splácať v rozmedzí 5 mesiacov až 10 rokov.

K získaniu tejto pôžičky potrebujete spĺňať niekoľko kritérií. V prvom rade musíte mať viac ako 18 rokov, trvalý pobyt na Slovensku, byť zamestnaný v pracovnom pomere na Slovensku, Maďarsku alebo Českej republiky minimálne posledné tri mesiace alebo poberať dôchodok, či materskú dovolenku, ktorú je nutné dokladovať priamo na pobočke banky. Priamo k žiadosti Vám bude okrem toho stačiť len občiansky preukaz, keďže táto pôžička nie je viazaná na nehnuteľnosť.

Poštová banka úver na splatenie pôžičiek

Druhým finančným produktom tejto banky je tzv. Lepšia splátka, ktorá je primárne navrhnutá na splatenie nevýhodných bankových a nebankových pôžičiek. Podobne ako v prvom prípade, tak aj táto je dostupná až do výšky 30 000 €, vďaka čomu by ste mali efektívne pokryť všetky nevýhodne pôžičky z iných bánk a nebankových spoločností. Vďaka Poštová banka úveru Lepšia splátka môžete za istých okolností ušetriť až niekoľko stoviek, či tisíc euro, ktoré by inak skončili na účte banky alebo nebankovej spoločnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..