Poštová banka pôžička

V súčasnej dobe je možné žiadať pôžičku prakticky v každej dedine a meste na Slovensku a to vďaka spolupráci medzi Slovenskou poštou a Poštovou bankou. Poštová banka pôžička je tak jeden z najdostupnejších finančných produktov na Slovensku. Aké výhody prináša Poštová banka pôžička a čo je potrebné spľnať pre jej získanie?

Poštová banka pôžička aj bez povrdenia o príjme

Ako jedna z mála bánk na Slovensku, ponúka Poštová banka svoje pôžičky bez dokladu o stálom príjme klienta. Okrem toho však Poštová banka pôžička je poskytovaná bez ručenia na čokoľvek do výšky až niekoľkých tisíc eur. Takto sa Poštová banka pôžička stala jednou z najdostupnejších a k tomu ešte stále veľmi výhodných pôžičiek na našom trhu.

Poštová banka poskytuje niekoľko typov úverov. Veľmi obľúbeným je aj tzv. Rýchla malá pôžička poskytovaná pomocou SMS do niekoľko stoviek eur. Tento typ úveru je dostupný aj pre ľudí bez stáleho príjmu. Mimo toho však Poštová banka pôžička je poskytovaná na dlhšie obdobie ako jeden mesiac. V tomto prípade ide o tzv. Dostupnú pôžičku poskytovanú do výšky 7000 euro, ktorá je poskytovaná občanom SR aj bez potvrdenia o príjme a bez ručiteľa.

Poštová banka pôžička – ako ju získať, jej výhody a nevýhody

Poštová banka pôžička je veľmi dobre dostupná banková pôžička poskytovaná prakticky komukoľvek kto má viac ako 18 rokov (SMS pôžička) . V prípade žiadosti o vyšší úver, tzv. Dostupnú pôžičku je proces o čosi zdĺhavejší, no napriek tomu je táto pôžička stále veľmi dobre dostupná a to aj napriek tomu, že ide o úver poskytovaný do niekoľkých tisíc eur.

Ak hľadáte dostupnú bankovú pôžičku, pôžička od poštovej banky je vhodným riešením.

Pôžička od Poštovej banky je okrem toho výhodná aj vďaka tomu, že žiadateľ nemusí za úver hradiť žiadne dodatočné poplatky za poskytnutie úveru. Úroky za pôžičku od Poštovej banky sú v štandartnej miere ako u iných bánk a to aj napriek tomu, že ide o veľmi dobre dostupnú pôžičku. Naopak medzi nevýhody môžeme zaradiť to, že pôžička nie je dostupná napríklad pre ľudí starších ako 69 rokov, poplatok za predčasné splatenie, sankcie za omeškanie, či to, že Postová banka pôžička nieje dostupná pre ľudí, ktorí sú zapísaní v registri dlžníkov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..