Poštová banka pôžička na čokoľvek

Poštová banka za spolupráce so Slovenskou poštou poskytuje jedny z najdostupnejších typov pôžičiek na trhu. V súčasnosti má Poštová banka pobočku v prakticky každom okresnom mesta v SR, vďaka čomu sa radí medzi jedny z najdostupnejších bánk na trhu. Poštová banka pôžička na čokoľvek, ktorá je jednou z najpopulárnejších pôžičiek od tejto banky, je i vďaka tomu jeden z najobľúbenejších produktov na trhu.

Poštová banka pôžička na čokoľvek až do 30 000 €

Poštová banka pôžička na čokoľvek alebo tiež známa pod menom “Dobrá pôžička“ je bezúčelový typ úveru, ktorý je určený pre stálych, ale aj nových klientov Poštovej banky. V súčasnosti je Dobrá pôžička poskytovaná v rozmedzí 100 až 30 000 € s dobou splatnosti od 5 až 9 mesiacov. Poštová banka pôžička na čokoľvek je však dostupná len klientom, ktorí spĺňajú kritéria pre poskytnutie bankového úveru v Poštovej banke.

K úspešnému vyhodnoteniu žiadosti o pôžičku budete potrebovať minimálny vek 18 rokov, doklady totožnosti, byť zamestnaná v pracovnom pomere v SR, Maďarsku, Českej republike minimálne po dobu 3 mesiacov, prípadne podnikať nepretržite po dobu 2 rokov. Poštová banka pôžička na čokoľvek je tiež dostupná pre ľudí, ktorí poberajú dôchodok a to buď starobný, výsluhový, invalidný alebo vdovský/vdovecký a taktiež i mamičkám na materskej dovolenke.

Poštová banka pôžička na čokoľvek – výhody a nevýhody

Poštová banka pôžička na čokoľvek patrí medzi najdostupnejšie typy pôžičiek. Ďalším veľkým plusom tejto pôžičky je i to, že k jej získaniu nepotrebujete žiadneho ručiteľa, či doklad o stálom príjme, keďže ako doklad o príjme Vám postačí výpis z Vášho bankového účtu. Medzi pozitíva určite patrí i to že táto pôžička je dostupná klientom až do veku 69 rokov.

Naopak medzi nevýhody patrí vyšší úrok v porovnaní s hypotekárnymi úvermi a taktiež i nahliadanie do registra dlžníkov. Všeobecne je však Dobrá pôžička od Poštovej banky jedna z najlepších pôžičiek na trhu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..