Pošta pôžička

Plánujete si požičať niekoľko tisíc euro bez toho, aby ste ručili svojou nehnuteľnosťou? V tom prípade je možno práve tým, čo hľadáte Pošta pôžička, ktorá je dostupná v každej pobočke Poštovej banky. Pošta pôžička, ktorú poskytuje Poštová banka je tak jedným z najdostupnejších finančných produktov na našom trhu.

Pošta pôžička na čokoľvek

V prípade, ak si potrebujete požičať s určitosťou i Vás bude zaujímať na aké účely e možné danú pôžičku použiť. V portfóliu Poštovej banky, ktorá spolupracuje so Slovenskou Poštou, nájdete mimo jedného účelového úveru i jeden bezúčelový, ktorý je určený primárne pre klientov, ktorí si potrebujú požičať na čokoľvek. Dobrá pôžička, ktorá je poskytovaná až do výšky 30 000 € s lehotou splatnosti 9 rokov.

Pošta pôžička na čokoľvek, ktorá je poskytovaná bez spolu žiadateľa je dostupná len klientom, ktorí majú minimálne 18 rokov, trvalé bydlisko v SR, občianstvo SR a trvalý pracovný pomer v SR, Maďarsku alebo Českej republike. Pošta pôžička je dostupná aj ľudom, ktorí poberajú dôchodok (napr. výsluhový, starobný, vdovský, invalidný), ženám na materskej dovolenke, prípadne ľudom, ktorí majú aj iné príjmy napríklad vo forme materského/rodičovského príspevku.

Pošta pôžička na splatenie úverov

Druhou pôžičkou z ponuky Poštovej banky je tzv. Lepšia splátka, ktorá je určená klientom, ktorí potrebujú splatiť nevýhodné pôžičky z iných bánk alebo nebankových spoločností. Pošta pôžička na splatenie úverov Vám neraz môže ušetriť až niekoľko desiatok euro mesačne, čo je suma, ktorá určite stojí za zamyslenie. Rovnako ako Pošta pôžička na čokoľvek, tak aj Lepšia splátka je poskytovaná bez nutnosti ručenia tretou osobou alebo nehnuteľnosťou a to až do výšky 30 000 €.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..