Pohotovosť pôžička

Spoločnosť POHOTOVOSŤ s.r.o. patrí medzi staršie nebankové spoločnosti na Slovensku. Táto spoločnosť na našom území pôsobí už od roku 2001 a v súčasnosti poskytuje pôžičky aj cez niekoľko desiatok svojich pobočiek na Slovensku. POHOTOVOSŤ pôžička je rýchla a dostupná pôžička. Aké má výhody, nevýhody POHOTOVOSŤ pôžička?

POHOTOVOSŤ pôžička  – rýchla a dostupná

POHOTOVOSŤ pôžička patrí medzí rýchle, nebankové úvery, ktoré môžu klienti žiadať prakticky z celého Slovenska. V súčasnosti je POHOTOVOSŤ pôžička dostupná cez internet, cez telefón alebo osobne v niektorej pobočke. Výška pôžičky od tejto spoločnosti závistí od klienta. Ak ste nový klient, máte nárok na pôžičku do výšky 1000 euro. V prípade bezproblémového splácania máte v budúcnosti nárok na POHOTOVOSŤ pôžičku až do 4500 euro. Výška úrokovou nie je fixná, keďže závisí od dĺžky splatnosti. Splátkový kalendár si môžete nastaviť na individuálnu dĺžku, a to až do 12 mesiacov.

POHOTOVOSŤ pôžička je dostupná prakticky okamžite. Samotná žiadosť je veľmi jednoduchá, jediné čo potrebujete je občiansky preukaz, doklad o overení bydliska, v prípade splátky do vyššej sumy aj doklad o stálom príjme alebo potvrdenie o poberaní dôchodku z banky, či pošty. Okrem toho je však POHOTOVOSŤ pôžička dostupná aj živnostníkom, ktorý k žiadosti musia priložiť daňové priznanie za posledný rok. V prípade kladného posúdenia, spoločnosť odošle peniaze prakticky ihneď.

POHOTOVOSŤ pôžička – dostupná, no s vyššími úrokmi

POHOTOVOSŤ pôžička láka ľudí predovšetkým pre jednoduchú dostupnosť a rýchlosť. Túto pôžičku je možné žiadať aj z pohodlia domu, cez tzv. online žiadosť. Okrem toho je atraktívna POHOTOVOSŤ pôžička pre ľudí, z toho dôvodu, že k nej nepotrebujú ručiteľa a spoločnosť nežiada žiadne dodatočné poplatky za predčasné splatenie.

Potrebujete si rýchlo požičať? Využite POHOTOVSŤ pôžičku.

Naopak nevýhodou POHOTOVOSŤ pôžičky je vyššia úroková miera, či krátka doba splatnosti (1 rok). Ďalšou nevýhodou, ktorá môže niektorých nových klientov odradiť je nízka výška pôžičky pre nových klientov do výšky len 1000 euro.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..