Onlinepôžičky

Otravuje Vás dlhé čakanie na pobočke banky a nebankovky? V tom prípade sú možno pre Vás ideálnym riešením tzv. onlinepôžičky, ktoré poskytujú dnes bankové, ale aj nebankové subjekty. Ktoré sú vôbec najvýhodnejšie onlinepôžičky sa dočítate v článku.

Onlinepôžičky na čokoľvek od bánk

Doteraz si mnoho ľudí myslí, že onlinepôžičky sú dostupné len v niektorých nebankových subjektoch, ktoré majú s poskytovaním tohto typu pôžičiek bohatšie skúsenosti. V súčasnosti však tento typ pôžičky poskytujú aj niektoré bankové subjekty, ktoré sa tak snažia inovovať svoje portfóliom finančných služieb. Asi najznámejším poskytovateľom onlinpôžičky je v prípade bánk Zuno banka, ktorá prioritne pôsobí len na internetovom poli. Tá poskytuje tento typ pôžičky až do výšky 20 000€ s lehotou splatnosti 72 mesiacov.

Druhou známou internetovou bankou je mBank, ktorá onlinepôžičky poskytuje taktiež do výšky až 20 000€. Tá však na rozdiel od Zuna poskytuje onlinepôžičky s lehotou splatnosti až 84 mesiacov. Treťou bankovou spoločnosťou, ktorá tento typ pôžičky poskytuje je VUB banka. Tá však onlinepôžičky poskytuje len do výšky 5000 € s maximálnou dobou splatnosti 10 rokov. So všetkých troch bankových poskytovateľov je naviac jej online pôžička vôbec najnevýhodnejšia.

Onlinepôžičky od nebankových subjektov

Podstatne známejšie sú v tejto oblasti nebankové subjekty, ktoré tento typ pôžičky poskytujú v expresnej lehote aj bez nutnosti dokladovania stáleho mesačného príjmu. Okrem toho sú nebankové onlinepôžičky dostupné aj žiadateľom so zápisom v registri dlžníkov. Všeobecne však na druhej strane onlinepôžičky od nebankových subjektov považované za jedny z najnevýhodnejších typov pôžičiek na trhu.

  1. Je potrebné si uvedomiť, že niektorým ľudom požičajú už len nebankovky, samozrejme neraz za úžernícke úroky. Na druhú stranu netreba všetky spoločnosti hádzať do jedného vreca, na trhu sú aj solídne nebankovky s transparentnými podmienkami.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..