Online pôžičky

Určite ste sa raz dostali do situácie, keď ste potrebovali si rýchlo požičať. Žiaľ, práve v situácií, keď si potrebujete, rodina, či priatelia buď peniaze nemajú alebo majú, ale majú aj nekonečné výhovorky. Prečo by ste sa mali niekomu prosiť, keď v súčasnej dobe už nemusíte. Online pôžičky sú poskytované v expresnej rýchlosti a to aj pre ľudí bez príjmu. Kde môžete žiadať online pôžičky?

Online pôžičky aj bez stáleho príjmu

Ak nemáte čas riešiť zdĺhavé dokladovanie pôžičky v banke, máte možnosť online pôžičky od nebankových spoločností, ktoré tento typ pôžičiek poskytujú aj bez dokladovania príjmu. Väčšinou ide o rýchle pôžičky poskytované na krátku dobu. Online pôžičky v tomto prípade bývajú poskytované do výšky niekoľko stoviek euro so splátkovou lehotou cca 1 až 2 mesiace.

Online pôžičky sú v nebankovom sektore veľmi dobre dostupné, preto väčšina spoločností vyžadujú vyplniť do formuláru len základne informácie ako vek, bydlisko, číslo občianskeho preukazu, telefónne číslo alebo mailovú adresu. Schválenie žiadosti je naozaj expresné, niekedy niekoľko minút. Po schválení žiadosti môžete očakávať peniaze do 24 hodín na svojom účte. Online pôžičky sú poskytované aj pre ľudí v čiernom registri dlžníkov. Nevýhodou tejto pôžičky môže byť vyšší úrok, s ktorým však väčšina klientov vopred počíta.

Online pôžičky môžu byť aj výhodné

Online pôžičky nie sú len doménou nebankových spoločností. Ak ste klientom banky, máte možnosť doložiť stály mesačný príjem aj vy máte možnosť využiť online pôžičku vo Vašej banke. V tomto prípade bývajú online pôžičky poskytované do výšky až niekoľko tisíc eur. Lehota splatnosti býva ako u klasických spotrebných úverov, teda v rozmedzí cca 1 až niekoľko rokov.

Online pôžičky môžte žiadať aj v nebankových a bankových spoločnostiach. Nikam naviac nemusíte chodiť.

Bankové online pôžičky môžete získať taktiež cez online formulár bánk, do ktorých stačí vyplniť základné informácie ako meno, vek, bydlisko, číslo Vášho účtu, výšku Vášho stáleho príjmu a podobne. Po vyplnení žiadosti, stačí formulár odoslať a čakať na jeho vyhodnotenie. Celý proces trvá maximálne niekoľko hodín až dní, peniaze sú po schválení pôžičky odoslané na účet klienta väčšinou do 24 hodín. Narozdiel od online pôžičiek nebankových spoločností nie sú tieto pôžičky poskytované pre nezamestnaných, pre ľudí v registri dlžníkov. Naopak ich výhodou sú nižšie úroky a dlhšia doba splatnosti úveru.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..