Okamžité pôžičky

Potrebujete si požičať rýchlo a kdekoľvek? Okamžité pôžičky sú druh úveru, ktorý Vám konkrétne spoločnosť poskytne prakticky ihneď. Z toho dôvodu sú okamžité pôžičky dostupné skôr len v nebankových spoločnostiach, ktoré tieto úvery bežne poskytujú.

Okamžité pôžičky v banke a nebankovkách

Okamžité pôžičky je možné získať aj v banke. Jedna taká banka, ktorá okamžité pôžičky klientom poskytuje pôsobí aktívne aj na našom území. Jedná sa o Poštovú banku, ktorá poskytuje okamžitú pôžičku cez SMS formu žiadosti. Takáto pôžička je dostupná pre všetkých, ktorí majú viac ako 18 rokov, stále bydlisko na Slovensku a vlastný účet. Výška pôžičky je obmedzená do výška niekoľko stoviek euro.

Okamžité pôžičky sú na trhu dostupné predovšetkým v nebankových spoločnostiach, ktoré majú s týmto druhom pôžičku bohaté skúsenosti. V tomto prípade sa žiadosť takmer nijak nelíši od spomínanej žiadosti o pôžičku v poštovej banke, kde dokonca netreba ani dokladovať stály príjem. Samozrejme, okamžité pôžičky sú poskytované výhodnejšie aj ľudom, ktorí majú možnosť dokladovať príjem. V tomto prípade je výška pôžičky obmedzená do výšky niekoľko tisíc euro.

Nevýhody okamžitej pôžičky

Okamžité pôžičky neprinášajú len výhody v podobe rýchlej a jednoduchej žiadosti. Okamžité pôžičky sú taktiež nevýhodné, ako iné finančné produkty bánk alebo nebankových spoločností. Okamžité pôžičky majú však úroky o čosi vyššie, ako bežné klasické pôžičky. Nevýhodou je aj kratšia doba splatnosti a nižšia výška pôžičky.

Potrebujete si rýchlo požičať? Využite aj vy okamžité pôžičky ešte dnes.

Okamžité pôžičky sú okrem toho majú pomerne vysoké penále za omeškanie platby. Výška penálov samozrejme závisí od spoločnosti k spoločnosti. Napriek tomu však s týmito nevýhodami takmer všetci klienti počítajú, preto ich nijak neprekvapia,

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..