Nebankové pôžičky bez registra

Získať bankový úver v prípade, ak ste zapísaný v registri dlžníkov je prakticky nereálne. V tomto prípade je napriek tomu, že väčšina spoločností, či bankových, ale aj nebankových takýmto ľudom pôžičky neposkytuje, nebankové pôžičky bez registra je možné získať. Nebankové pôžičky bez registra môžete získať až do výšky niekoľkých desiatok tisíc euro.

Nebankové pôžičky bez registra bez ručenia nehnuteľnosťou

Nebankové pôžičky bez registra v súčasnej dobe môžete získať veľmi jednoducho a rýchlo. Väčšina spoločností tento typ úveru poskytuje až do výšky niekoľkých tisíc euro a to aj bez ručením nehnuteľnosťou. V prípade žiadosti o vyššiu pôžičku vo výške niekoľkých desiatok tisíc je ručenie nehnuteľnosťou samozrejmosťou.

Získať nebankové pôžičky bez registra nie je také zložité, ako by sa možno na prvý pohľad zdalo. Väčšina nebankových spoločností poskytuje úvery bez ručenia klientom na základne poskytnutia dokladov totožností a dokladu o stálom príjme, ktoré sú potrebné k správne vyplnenému formuláru, v ktorom sa zväčša uvádzajú základné údaje klienta. Nebankové pôžičky bez registra sa neposkytujú osobám mladším ako 18 rokov a žiadateľom, ktorí nie sú občanmi SR. V prípade schválenia nebankovej pôžičky bez registra spoločnosť odosiela peniaze na účet v priebehu niekoľkých hodín.

Nebankové pôžičky bez registra – výhody a nevýhody

Prvotnou výhodou nebankových pôžičiek bez registra je rýchlosť a jednoduchosť úveru. Okrem toho medzi výhody môžeme zaradiť aj vyššiu výšku pôžičky bez nutnosti ručiť pôžičku nehnuteľnosťou.

Ste zapísaný v registri dlžníkov? Požiadajte ešte dnes o nebankové pôžičky bez registra.

Naopak nevýhodou nebankových pôžičiek bez registra je vyšší úrok, ako v prípade bankových pôžičiek. Výška úroku je závislá od bonity klienta, obyčajne je však jej výška nad úrovňou dvadsať percent ročne. Okrem toho je veľkou nevýhodou aj výška penálov za omeškanie platby, z toho dôvodu si pozorne prečítajte zmluvu k danej pôžičke.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..