Nebankové pôžičky

Hľadáte možnosť ako rýchlo získať peniaze bez zbytočného dokladovania? Nebankové pôžičky sú pre Vás určite riešením. Nebankové pôžičky sú často krát jediným riešením ako rýchlo získať peniaze. Aké teda výhody prinášajú tieto nebankové pôžičky a čo je potrebné pre ich získanie?

Nebankové pôžičky získate rýchlo a jednoducho

Základnou výhodou nebankových pôžičiek je bezpochyby ich dostupnosť. Nakoľko spoločnosti, ktoré nebankové pôžičky poskytujú od klientov nevyžadujú doklad o stálom príjme, sú nebankové pôžičky dostupné prakticky pre kohokoľvek. Samozrejme netreba zabúdať ani nato, že tieto spoločnosti nenahliadajú do registra dlžníkov, preto aj ľudia, ktorí v minulosti neplnili svoje podlžnostiv, v nebankových spoločnostiach so svojou žiadosťou o pôžičkou uspejú.

Samotná žiadosť o nebankové pôžičky prebiaha veľmi jednoducho a jasne. Nakoľko ako sme spomínali pri nebankových pôžičkách nieje potrebné dokladovať stály príjem, klienti môžu žiadať nebankové pôžičky prakticky kedykoľvek, či už sú zamestnaní, bez práce alebo len potrebujú na rýchlo požičať peniaze. Pri žiadosti je väčšinou potrebné dokladovať dokladmi totožnosti vek 18 rokov, stálu adresu a občianstvo. Podmienkou býva častokrát aj vlastný bankový účet, na ktorý spoločnosť peniaze odošle.

Nebankové pôžičky – splátkový kalendár a ich nevýhody

Splátkový kalendár nebankových pôžičiek sa líši od jednotlivých spoločností. Preto neexistuje všeobecná, jednoznačná odpoveď. Na trhu je však možné nájsť, či už krátkodobé nebankové pôžičky, ale aj dlhodobé nebankové pôžičky. V prípade dlhodobých nebankových pôžičiek je splátkový kalendár v rozmedzí niekoľkých mesiacov až rokov. U krátkodobých je to naopak len niekoľko týždňov. Splátkový kalendár je však možné nastaviť aj individuálne, vďaka čomu s klient môže nastaviť mesačnú splátku podľa jeho predstáv.

Ak rýchlo a nutne potrebujete peniaze, nebankové pôžičky sú jedným z riešení ako takúto situáciu riešiť.

Nebankové pôžička prinášajú aj rôzne nevýhody. V prípade, ak Vám v banke nie sú ochotný poskytnúť peniaze alebo potrebujete nutne rýchlo peniaze, tak nebankové pôžičky sú dobrým riešením. Potrebné je si dávať pozor na neznáme spoločnosti, vyššie úroky, RPMN, body v zmluve a dodržiavanie splátkového kalendáru. Dá sa teda povedať, že ak budete dodržiavať predovšetkým splátkový kalendár, nebankové pôžičky od overených spoločností nie sú pre Vás nijakým väčším rizikom ako tie bankové.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..