Nebanková pôžička

Boli ste odmietnutý s Vašou žiadosťou o pôžičku v banke? Potrebujete si rýchlo a jednoducho požičať peniaze do výšky niekoľkých tisíc euro? Nebanková pôžička je v takýchto prípadoch veľmi dobrým riešením. Kde sa dá žiadať a a aké má nevýhody nebanková pôžička?

Nebanková pôžička – rýchle schválenie

Nebanková pôžička je spotrebný úver, ktorý poskytuje akákoľvek nebanková spoločnosť. V súčasnej dobe na našom území pôsobí niekoľko desiatok nebankových spoločností, z toho dôvodu majú klienti pomerne bohatý výber nebankových úverov. Nebanková pôžička môže byť poskytnutá vo viacerých formách, napríklad ako tzv. online, SMS, či pôžička pre nezamestnaných. Práve u týchto menovaných úverov niektoré spoločnosti dokonca nevyžadujú od klientov ani potvrdenie o stálom príjme.

Nebanková pôžička je poskytovaná v rozmedzí niekoľkých stoviek až desiatok, či státisícov eur. Pri nižších čiastkach klientom postačí dokladovať pri žiadosti základné dokumenty ako OP, prípadne pas a samozrejme aj správne vyplniť formulár. Do tohto formuláru, či už v elektronickej alebo papierovej, hmotnej forme stačí vyplniť základné informácie ako meno, priezvisko, dátum narodenia, bydlisko. V prípade žiadosti o vyššiu sumu je potrebné k žiadosti priložiť aj výpis z bankového účtu, ktorý slúži ako doklad o stálom príjme.

Nebanková pôžičky – veľmi dobre dostupná, no s vyššími úrokmi

Nebanková pôžička je veľmi dobre a rýchlo dostupný spotrebný úver. Ako sme spomínali, ďalšou výhodou je aj pomerne jednoduchý formulár k žiadosti, či formy žiadosti, ktoré slúžia na žiadosť o nebankovú pôžičku. Nebanková pôžička je práve vďaka týmto výhodám u niektorých klientov čiastočne obľúbenejšia alebo lepšie povedané, častejšie využívaná ako klasický bankový spotrebný úver.

Potrebujte si rýchlo požičať, avšak banka Vám nie je ochotná schváliť pôžičku? Využite nebankovú pôžičku.

Nebanková pôžička má však aj nevýhody. Konkrétne môžeme spomenúť vyššie úroky, či vyššie penále za omeškanie platby. Poplatky s omeškaním sú hlavnou nevýhodou hlavne u neserióznejších nebankových spoločností, preto sa im snažte vyhýbať, ak ste v minulosti mali problémy s riadnym splácaním pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..