Homecredit pôžička

Plánujete využiť služby niektorej nebankovej spoločnosti na Slovensku. Jednou z najobľúbenejších nebankových spoločností je napríklad spoločnosť Home Credit, ktorá poskytuje svojím stálym, ale aj novým klientom tzv, Homecredit pôžičku. Homecredit pôžička patrí medzi bezúčelové spotrebné úvery, vďaka čomu nemusíte nijak dokladovať využitie finančných prostriedkov z tejto pôžičky.

Homecredit pôžička na čokoľvek

Najbežnejšie poskytovaným typom pôžičky v tejto spoločnosti je tzv. hotovostná pôžička od Home Credit, ktorá je dostupná i cez telefón alebo cez internet. Vďaka tomu je homecredit pôžička na čokoľvek jedným z najdostupnejších typov pôžičiek na našom trhu. V súčasnosti je tento typ pôžičky poskytovaný až do výšky 5000€ s možnosťou splácania až na 84 mesiacov, počas ktorých si môžete rozložiť výšku pôžičku podľa Vášho priania. K získaniu tejto pôžičku budete samozrejme potrebovať aj niekoľko dokladov, ktoré sú nutné pre poskytnutie tohto úveru. Konkrétne si musíte pripraviť doklady totožnosti a doklad o potvrdení, že poberáte stály mesačný príjem. Taktiež k získaniu pôžičky potrebujete mať čistý register dlžníkov, keďže spoločnosť Home Credit podobne ako banky, či niektoré nebankové subjekty nahliada do tohto registra.

Homecredit pôžička – výhody a nevýhody

Podobne ako iné pôžičky, tak i homecredit pôžička má svoje pozitívne, ale aj negatívne stránky, s ktorými musíte vopred rátať. Medzi negatíva patrí hlavne o čosi vyššia úroková sadzba v porovnaní s väčšinou bankových úverov, vyššia RPMN, ale aj pomerne nízka maximálna výška pôžičky.

Naopak medzi výhody patrí veľmi dobrá dostupnosť pôžičky, variabilná lehota splatnosti a taktiež i možnosť získať bezúčelový úver od stabilnej nebankovej spoločnosti bez nutnosti ručenia nehnuteľnosťou, či treťou osobou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..