Home kredit pôžička

Nebanková spoločnosť Home Credit patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie nebankové spoločnosti, čo potvrdzuje i množstvo klientov, ktorí doteraz využili služby tejto spoločnosti. Jedným z najobľúbenejších produktov tejto spoločnosti je i tzv. Home kredit pôžička, ktorá je dostupná pre stálych, ale aj nových klientov tejto spoločnosti.

Home kredit pôžička na čokoľvek

Jednoznačne najobľúbenejším produktom tejto nebankovej spoločnosti je tzv. Home kredit pôžička na čokoľvek, ktorú môže každý nový, ale aj stály klient. Pre jej získanie však samozrejme musíte spĺňať niekoľko podmienok, ktoré určujú, či je pre Vás táto pôžička vhodná. V prvom rade je potrebné mať stály mesačný príjem, trvalé bydlisko v SR, vek minimálne 18 rokov a taktiež i čistý register dlžníkov. V prípade, ak tieto podmienky spĺňate, spoločnosť Home Credit by Vašej žiadosti mala vyhovieť.

V prípade, ak máte aj vy záujem o túto pôžičku, môžete o ňu požiadať buď priamo na pobočke spoločnosti, cez telefón alebo cez internet. V súčasnosti sa maximálna výška pôžičky pohybuje v rozmedzí 400 až 5 000€, čo je suma, ktorá väčšinou postačuje na uhradenie základných poplatkov, či na uhradenie nákladnejších faktúr.

Home kredit pôžička – výhody a nevýhody

Tak ako všetky nebankové, či bankové pôžičky, tak i Home kredit pôžička má svoje klady a zápory. Medzi kladné stránky môžeme zaradiť napríklad dobrú dostupnosť pôžičky, pomerne prijateľnú výšku úrokovej sadzby a taktiež i na nebankové pomery prijateľnú výšku RPMN.

Naopak medzi nevýhody tejto pôžičky môžeme zaradiť nutnosť dokladovať stály mesačný príjem, nahliadanie do registra dlžníkov, či taktiež i obmedzenú výšku pôžičky. Všeobecne je však Home kredit pôžička jednou z najlepších nebankových pôžičiek na trhu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..