Flexi pôžička

Uvažujete nad nejakou bankovou pôžičkou? V tom prípade možno aj Vás zaujme tzv. flexi pôžička od známeho bankového subjektu VUB, ktorá je dostupná všetkým žiadateľom, ktorí majú stály mesačný príjem. Do akej výšky je táto pôžička poskytovaná a aké podmienky treba pre jej získanie spĺňať sa dočítate v článku.

Flexi pôžička na čokoľvek

Flexi pôžička, ktorá patrí do kategórie bez účelových typov pôžičiek je ideálnou možnosťou pre nových, ale aj stálych klientov VUB banky, ktorí potrebujú finančné prostriedky na čokoľvek. Flexi pôžička, ktorú môžete využiť napríklad na splatenie pôžičiek, nákup spotrebného tovaru je poskytovaná až do výšky 25 000€, čo je suma postačujúca na uhradenie faktúr spojených s rekonštrukciou domu, či bytu.

K získaniu flexi pôžičky je samozrejme potrebné spĺňať niekoľko podmienok. Konkrétne musíte mať stály mesačný príjem, čistý register dlžníkov a v neposlednej rade aj trvalý pobyt v SR. V prípade, ak tieto podmienky spĺňate môžete o flexi pôžičku požiadať buď priamo na pobočke banky alebo priamo cez internet. Akonáhle podáte svoju žiadosť, či už priamo na pobočke alebo prostredníctvom internetového formuláru, je len pracovníkoch banky, ako dlho bude trvať overovací proces.

Flexi pôžička – výhody a nevýhody

Ako každá banková pôžička, tak aj flexi pôžička od VUB banky má svoje plusy a mínusy. Medzi svetlejšie stránky tejto pôžičky patrí celkom priatelený úrok, ktorý sa väčšinou drží pod priemerom bankových úrokov, ďalej je to predovšetkým solídna maximálna výška pôžičky, či možnosť požiadania o pôžičku cez internet.

Naopak medzi nevýhody tejto pôžičky patrí nutnosť dokladovať stály mesačný príjem, či vyššie poplatky za vedenie účtu. Všeobecne sa však dá povedať, že flexi pôžička od VUB banky patrí medzi to najlepšie, čo slovenský bankový trh v súčasnosti ponúka.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..