Dostupná pôžička od Poštovej banky

Poštová banka za spolupráce so Slovenskou poštou poskytuje aktívne služby v oblasti bankovníctva v takmer každej pobočke Slovenskej pošty, vďaka čomu patrí medzi jedny z najdostupnejších typov pôžičiek. Z toho dôvodu je dostupná pôžička od Poštovej banky jedným z najobľúbenejších typov pôžičiek na trhu.

Dostupná pôžička od Poštovej banky na čokoľvek

Potrebujete si požičať peniaze na splatenie dlhov, na kúpu spotrebného tovaru alebo na čokoľvek iné, na čo v súčasnosti nemáte potrebné financie? V tom prípade možno i vy budete chcieť využiť možnosť získať tzv. dostupnú pôžičku od Poštovej banky na čokoľvek, ktorá je v súčasnosti dostupná až do výšky 30 000€. Dobrá pôžička ako oficiálne znie názov tejto pôžičky je poskytovaná len klientom, ktorí majú aspoň 18 rokov, stály mesačný príjem a čistý register dlžníkov. Poskytovaná je v rozmedzí splatnosti od 5 mesiacov až do 9 rokov. K pôžičke nie je naviac potrebné ani ručiť svoju nehnuteľnosťou.

Dostupná pôžička od Poštovej banky na splatenie pôžičiek

Druhým typom pôžičky od Poštovej banky je tzv. „Lepšia splátka“, ktorá je určená pre klientov, ktorí potrebujú refinancovať nevýhodné pôžičky a úvery z nebankových a bankových spoločností. Lepšia splátka je teda určená pre klientov, ktorí nie sú spokojní s výškou svojich mesačný splátok a očakávajú, že práve dostupná pôžička od Poštovej banky na splatenie pôžičiek ich odbremení od vysokých mesačných nákladov spokojných s úhradou nevýhodných pôžičiek. Maximálna výška a takisto aj podmienky pre získanie tejto pôžičky sú identické s bezúčelovým úverom od Poštovej banky, ktorý sme spomínali vyššie, čo znamená, že nie je určená pre ľudí, ktorí nemajú stály mesačný príjem, či zápis v registri dlžníkov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..