ČSOB pôžičky

Československá obchodná banka patrí dlhodobo medzi najsilnejšie a najobľúbenejšie banky na našom trhu, čo potvrdzuje i počet klientov, ktorí v súčasnosti aktívne využívajú služby tejto banky. Tak ako všetky bankové subjekty, tak i ČSOB v oblasti bankovníctva sa zameriava predovšetkým na poskytovanie spotrebných úverov pre svojich stálych, ale aj nových klientov. Aké podmienky treba spĺňať pre získanie ČSOB pôžičky?

ČSOB pôžičky na čokoľvek

Bezpochyby najobľúbenejším typom ČSOB pôžičky je tzv. bezúčelový spotrebný úver, ktorý je poskytovaný až do výšky 25 000€. Tento typ úveru je ideálny predovšetkým pre klientov, ktorí si potrebujú požičať finančné prostriedky napríklad na nákup spotrebného tovaru, na splatenie dlhov alebo čokoľvek iné. Výhodou tohto typu pôžičky je teda možnosť využiť všetky finančné prostriedky na čokoľvek bez toho, aby ste museli banke dokladovať využitie finančných prostriedkov.

Pre získanie tejto pôžičky musíte spĺňať niekoľko podmienok, ktoré si určuje samotná banka. ČSOB pôžička na čokoľvek je preto poskytovaná len klientom, ktorí majú viac ako 18 rokov, stály mesačný príjem, trvalý pobyt v SR a čistý register dlžníkov.

ČSOB pôžičky na bývanie

V prípade, ak si potrebujete požičať výhodnejšie, môžete využiť i tzv. účelové ČSOB pôžičky, medzi ktoré patrí napríklad i ČSOB pôžička na bývanie. Tá je poskytovaná až do výšky 25 000€ s maximálnou lehotou splatnosti 10 rokov. Tento typ úveru je vhodný predovšetkým pre klientov, ktorý plánuje investovať finančné prostriedky do rekonštrukcie bytu, či domu. Podmienky pre získanie tohto úveru sú prakticky identické s bezúčelovým úverom od tejto banky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..