Blesková pôžička

Potrebujete si požičať rýchlo bez nutnosti dlhého čakania na verdikt banky, či nebankovky? V tom prípade je pre Vás ideálnym riešením blesková pôžička, ktorá je poskytovaná v expresnej lehote bez zdĺhavého čakania a overovania. Kto dnes poskytuje bleskovú pôžičku a aké sú jej nevýhody sa dočítate v článku.

Blesková pôžička na čokoľvek

Okrem toho, že je blesková pôžička poskytovaná v expresnej lehote, finančné prostriedky z nej môžete využiť prakticky na čokoľvek. To znamená, že spoločnosti nemusíte nijak dokladovať využitie peňazí z tejto pôžičky. V súčasnosti je blesková pôžička poskytovaná v niekoľkých formách pôžičiek, medzi najznámejšie z nich patrí SMS pôžička a rýchla online pôžička, ktorá je poskytovaná aj cez internet. Vďaka tomu ušetríte ešte viac času.

Blesková pôžička je poskytovaná hlavne vďaka nebankovým subjektom, ktoré ju poskytujú neraz aj ľudom bez stáleho príjmu, či klientom, ktorí majú napríklad zápis v registri dlžníkov. Tí sa však vopred musia pripraviť na veľmi nevýhodne podmienky, čím si vlastne nebankovka snaží chrániť svoju investíciu. Maximálna výška v prípade tohto typu pôžičku väčšinou nie je nijak vysoká, keďže sa jedná o tzv. mini pôžičku, ktorá je väčšinou poskytovaná do výšky max 500 – 1 000 €. Taktiež lehota splatnosti nie je nijak dlhá, keďže spoločnosti sa snažia od klientov získať naspäť svoje financie v čo najkratšom termíne. Väčšinou tak maximálna splátková lehota nepresahuje niekoľko týždňov.

Blesková pôžička – výhody a nevýhody

Blesková pôžička, ktorú poskytujú prevažne nebankové subjekty má niekoľko nevýhod. Medzi hlavné negatíva patrí vysoká úroková sadzba, vysoká RPMN, krátka lehota splatnosti, či vysoké penále za omeškanie splátky. Všeobecne je preto blesková pôžička jedným z najnevýhodnejších typov pôžičiek na trhu vôbec.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..