Bezúčelový úver poštová banka

Poštová banka za spolupráci so Slovenskou poštou v súčasnosti poskytuje bezúčelový úver, ktorý má možnosť využiť každý nový, ale aj stály klient tejto bankovej spoločnosti. Bezúčelový úver Poštová banka je naviac jedným z najdostupnejších typov úverov na našom trhu.

Bezúčelový úver Poštová banka na čokoľvek

V prípade, ak si potrebujete požičať finančné prostriedky bez nutnosti dokladovať ich využitie, je pre Vás ideálnym riešením bezúčelový úver Poštová banka, ktorý je známy pod menom „Dobrá pôžička“. Tento úver na čokoľvek je poskytovaný až do výšky 30 000€ s možnosťou splácania po dobu až 9 rokov. K samotnej pôžičke nepotrebujete ručiť nehnuteľnosťou, či treťou osobou, vďaka čomu je jednou z najdostupnejších pôžičiek na trhu.

Samotný bezúčelový úver Poštová banka je poskytovaný len osobám, ktoré majú viac ako 18 rokov, stály mesačný príjem, trvalý pobyt v SR a taktiež aj čistý register dlžníkov. V prípade, ak tieto podmienky spĺňate môžete zájsť na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty, kde sídli aj samotná Poštová banka.

Bezúčelový úver Poštová banka – výhody a nevýhody

Tak ako bežné bankové úvery, tak aj bezúčelový úver Poštová banka má niekoľko výhod a nevýhod, o ktorých by ste mali vopred vedieť. Medzi výhody patrí predovšetkým veľmi dobrá dostupnosť, ktorá súvisí so samotnou spoluprácou Poštovej banky so Slovenskou poštou, možnosť poistiť pôžičku, bez poplatkov a bez ručenia nehnuteľnosťou.

Naopak medzi nevýhody tejto pôžičky patrí poplatok za predčasné splatenie, či nutnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem, čo je však bežná podmienka pre udelenie akejkoľvek bankovej pôžičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..