Bezúčelová pôžička

Hľadáte financie na uhradenie svojich pozdĺžností, prípadne hľadáte pôžičku, ktorá je vhodná na financovania akéhokoľvek druhu tovaru? V tom prípade nemusíte hľadať, bezúčelová pôžička je najvhodnejším typom úverov pre takéto prípady. Bezúčelová pôžička je v súčasnosti najdostupnejšou pôžičkou, ktorú poskytujú bankové a nebankové spoločnosti.

Bezúčelová pôžička v banke

Najbežnejším finančným produktom, ktorý v súčasnosti väčšina z nás využíva je bezúčelová pôžička v banke. Tá je dostupná pre všetkých občanov Slovenskej republiky, ktorí dovŕšili vek 18 rokov a ktorí majú stály mesačný príjem. V súčasnosti bezúčelovú pôžičku poskytujú všetky banky, ktoré aktívne pôsobia na našom trhu. Dokonca v dnešných časoch, nie je nutné pre získanie bezúčelovej pôžičky ísť vôbec do pobočky banky, nakoľko niektoré bankové spoločnosti svojím verným klientom poskytujú tieto úvery prakticky aj cez telefón.

Bezúčelová pôžička v banke je poskytovaná až do výšky niekoľkých desiatok tisíc eur a to aj bez ručenia nehnuteľnosťou. Dĺžka splátkového kalendáru sa líši od banky k banke, väčšinou je však v rozmedzí jedného až desať rokov. Výhodou bezúčelovej pôžičky v banke naproti bezúčelovej pôžičky v nebankovke sú úroky. Tie sa pohybujú už od cca 6,9 % (Zuno Bank).

Bezúčelová pôžička v nebankovke

Tak ako poskytujú bezúčelové úvery banky, poskytujú tento úver na čokoľvek aj nebankové spoločnosti, ktorých je na Slovensku v súčasnosti naozaj veľa. Bezúčelová pôžička v nebankovke má naproti bankám niekoľko výhod. Hlavnou výhodou je rýchlosť poskytnutia financií z pôžičky a v niektorých prípadoch aj to, že klient nie je nútený dokladovať spoločnosti svoj stály mesačný príjem. Výška pôžičky sa však u nebankových spoločností pohybuje v podstatne nižšej cenovej relácií, nakoľko neprekračuje zväčša hranicu 5000 – 10 000 €.

Potrebujete si požičať na čokoľvek? Požiadajte ešte dnes o bazúčelovú pôžičku.

Bezúčelová pôžička v nebankovej spoločnosti je taktiež dostupná pre všetkých občanov Slovenskej republiky. K žiadosti o tento úver Vám bude stačiť doklad totožnosti, doklad o stálom príjme (i niektorých spoločností nie je vyžadovaný) a vlastný bankový účet. Dĺžka splátkového kalendára sa u nebankových spoločností pohybuje v rozmedzí niekoľkých mesiacov až rokov. Nevýhodou sú však vyššie úroky naproti bankovým bezúčelovým pôžičkám.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..